BIROU CONSILIUL FACULTĂȚII
Decan Prof. dr. ing. MANEA Daniela Lucia Telefon: +40-264401249
E-mail: Daniela.Manea@ccm.utcluj.ro
Prodecan Didactic Conf. dr. ing. ILIEȘ Nicoleta Telefon:+40-264 401511
E-mail:  Nicoleta.Ilies@dst.utcluj.ro
Prodecan Imagine și Relații Internaționale Conf. dr. ing. CUCU Hortensiu-Liviu Telefon:+40-264401344
E-mail: Hortensiu.Liviu.Cucu@mecon.utcluj.ro
Prodecan Cercetare – Dotare Conf. dr. ing. HODA Gavril Telefon: +40-264-401511
E-mail: Gavril.Hoda@cfdp.utcluj.ro
Director Departament Mecanica Construcțiilor Conf. dr. ing. POPA Anca-Gabriela Telefon: +40-264-401350
E-mail:Anca.Popa@mecon.utcluj.ro
Director Departament Construcții Civile și Management Conf.dr.ing. ACIU Claudiu Telefon: +40-264401526
E-mail: Claudiu.Aciu@ccm.utcluj.ro
Director Departament Structuri Conf. dr. ing. PUȘKAȘ Attila Telefon: +40-264-401545
E-mail: Attila.Puskas@dst.utcluj.ro
Director Departament Căi Ferate, Drumuri și Poduri Ș. l. dr. ing. DRAGOMIR Mihai Liviu Telefon: +40-264401835
E-mail: Mihai.Dragomir@cfdp.utcluj.ro
Director Departament Măsurători Terestre si Cadastru Conf. dr. ing. NAȘ Sanda Telefon: +40-264 401967
E-mail: Sanda.Nas@]mtc.utcluj.ro
Reprezentant studenți ISAC Mihai Dorin E-mail:dorin@ascut.ro
Invitați: POP Ancuța-Adriana E-mail: Adriana.Pop@student.utcluj.ro