Logo Constructii
Logo Evaluare

Facultatea de Constructii

Contact

Facultatea de Constructii
Str. C-tin Daicoviciu nr. 15, 400020 Cluj-Napoca, Romania
Decanat - Sala 470
Telefon: 0264 401250, tel/fax: 0264 594967
Mail : secretariat.constructii@staff.utcluj.ro
Secretariat - Sala 471
Telefon: 0264 401250
Secretariat Studenţi -> Telefoane

Studenți Senatori

II IC  

Alexandru-Rafael RAFA

E-mail:  alexrafarafael@yahoo.com

IV IE

Camelia  BULEA

E-mail: cameliabulea@gmail.com

II ECO 

Bogdan BĂDILĂ

E-mail: bdlbogdan@gmail.com

Studenți reprezentanți în Consiliul Facultății de Construcții

 

I IC  

David CIURDAȘ

E-mail: david@ascut.ro

III CFDP

Bianca ILIE

E-mail: bianca@ascut.ro

III IU DR

Alexandru VÎJÎILĂ

E-mail: alexandru@ascut.ro

III MTC

Alexandru MĂNIŞOR

E-mail: manisor@ascut.ro

IV IE 

Paul BUCUR

E-mail: paul@ascut.ro         

IV MTC  

Marius Sorin POP

E-mail: sorin@ascut.ro

I IIT                   

Radu Alexandru UȚA

E-mail:  uta@ascut.ro

II IG 

Alexandru Florin MERCIU

E-mail:  merciu@ascut.ro

II CDB        

Andrei PORCILA

E-mail: andrei@ascut.ro

I  ITS

Răzvan SAV

E-mail: razvan@ascut.ro

 

 

Student reprezentant în Biroul Consiliului Facultății de Construcții

Drd. Ing. 

Dragoș Marian

E-mail: marian@ascut.ro

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter