Facultatea de Construcții și Asociația Profesională de Drumuri și Poduri Transilvania

„Materiale și Tehnologii Noi în Construcția și Întreținerea Drumurilor. Siguranța Circulației”

Ediția a XV-a

20 – 22 noiembrie

Cluj-Napoca la Univers T, Strada A.V. Voevod nr. 53-55

Avem plăcerea de a vă invita să participați la simpozionul anual, organizat de Facultatea de Construcții din Cluj-Napoca, în colaborare cu Asociația Profesională de Drumuri și Poduri, Filiala Transilvania.

Simpozionul se va desfășura în perioada 20-22 noiembrie în Cluj-Napoca și este dedicat celor mai recente inovații în construcția și întreținerea drumurilor, precum și aspectelor esențiale privind siguranța circulației.

Ne dorim să vă avem alături la acest eveniment deosebit și să contribuim împreună la dezvoltarea unui sistem rutier sigur și durabil.

Pagina web pentru înregistrări: https://www.apdpcluj.ro/simpozioane/ Partea superioară a formularului