Logo Constructii

Facultatea de Construcții

Contact

Regulament de funcționare a Consiliului Facultății (CF)

Cadre didactice

Conf. dr. ing. ACIU Claudiu Claudiu.Aciu@ccm.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. BĂRBÂNȚĂ Dorin Teodor Dorin.Barbinta@cfdp.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. BONDREA Mircea Mircea.Bondrea@mtc.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. BOTOŞ Marius  Marius.Botos@mecon.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. BURU Stefan Marius Marius.Buru@mecon.utcluj.ro
Prof. dr. ing. CÂMPIAN Cristina Cristina.Campian@dst.utcluj.ro
Conf. dr. ing. CHIRA Nicolae Nicolae.Chira@mecon.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. CIOTLĂUŞ Mădălina Madalina.Ciotlaus@cfdp.utcluj.ro
Conf. dr. ing. CIPLEA Sorina Sorina.Ciplea@ccm.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. CLITAN Andrei Andrei.Clitan@cfdp.utcluj.ro
Conf. dr. ing. COBÎRZAN Nicoleta  Nicoleta.Cobarzan@ccm.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. CONSTANTINESCU Horia Horia.Constantinescu@dst.utcluj.ro
Conf. dr. ing. CUCU Hortensiu Liviu Hortensiu.Liviu.Cucu@mecon.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. DANKU Gelu Gelu.Danku@mtc.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. DRAGOMIR Mihai Liviu Mihai.Dragomir@cfdp.utcluj.ro
Conf. dr. ing. FĂRCAŞ Vasile Vasile.Farcas@dst.utcluj.ro
Conf. dr. ing. GAVRIŞ Ovidiu Ovidiu.Gavris@ccm.utcluj.ro
Conf. dr. ing. GUȚIU Iuliu Ștefan Stefan.Gutiu@cfdp.utcluj.ro
Conf. dr. ing. HODA Gavril Gavril.Hoda@cfdp.utcluj.ro
Conf. dr. ing. ILIEŞ Nicoleta Maria Nicoleta.Ilies@dst.utcluj.ro
Prof. dr. ing. MANEA Daniela Lucia Daniela.Manea@ccm.utcluj.ro
Conf. dr. ing. MOGA Ligia Mihaela Ligia.Moga@ccm.utcluj.ro
Conf. dr. ing. NAŞ Sanda Sanda.Nas@mtc.utcluj.ro
Conf. dr. ing. NEGRUȚIU Camelia Maria Camelia.Negrutiu@dst.utcluj.ro
Conf. dr. ing. POPA Anca Gabriela Anca.Popa@mecon.utcluj.ro
Ş. l. dr. ing. PRODAN Ovidiu Ovidiu.Prodan@mecon.utcluj.ro
Conf. dr. ing. PUSKAS Attila Attila.Puskas@dst.utcluj.ro

Studenți reprezentanți în Consiliul Facultății de Construcții

 

IV MTC

ADAM Paul 

pauladam9830[at]gmail.com

I IIT

ALEXAN Alexandra 

alexan.alexandra[at]yahoo.com

IV CCIA

BUZEA Raluca Maria

ralucamariabuzea[at]gmail.com

 

COVACI Sergiu

 

IV CCIA

DINIS Mădălina

madalina.dinis98[at]gmail.com

III CCIA

GYARMATI Norbert

ngyarmatix[at]gmail.com

I MPEP

ISAC Mihai Dorin

isacmihaidorin[at]yahoo.com

IV CCIA

PAVALEAN Valentina 

pavaleanvalentina[at]yahoo.com

III CCIA

PODAR Teodora

podar_teodora97[at]yahoo.com

IV CCIA

VINCZELLER Alina Ioana

alina.vinczeller[at]gmail.com

 

Ne puteti urmari si pe: utcn facebook utcn titter