Școala de Vară ALLBIM NET, Prezentare 30 martie 2023, ora 14:00, Aula Tertea

Echipa ALLBIM NET are plăcerea de a vă invita în Aula Tertea, în data de 30 martie, începând cu ora 14:00, la evenimentul BIM me up, unde veți afla mai multe despre Școala de Vară ALLBIM NET, cursurile gratuite de formare profesională și oportunitățile pentru practica tehnologică.

Mai mult, aveți șansa de a participa la o sesiune de networking cu potențiali angajatori din Cluj-Napoca.

Pentru un plus de energie, noi facem cinste cu gustări, cafea și un loc gratuit* la Școala de Vară ALLBIM NET!

*acesta este valabil doar pentru studenții care participă fizic la eveniment.

Așadar, vă recomandăm să vă înscrieți la BIM me up prin completarea acestui formular și să stați cu ochii pe postările noastre din social media, pe Facebook, Instagram și LinkedIn pentru mai multe detalii. Participarea la eveniment este gratuită.

Dacă aveți nevoie de informații suplimentare, vă rugăm să ne contactați pe adresa adela.lazar@allbim.net.

Vă așteptăm!