Curs Gratuit ALLPLAN Inginerie; 05-09.12.2022, CFDP-lab PAC

Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca impreuna cu ALLBIM NET vă invită la Cursurile BIM/CAD specializate pe industria construcțiilor.

Veți învăța bazele infograficii și ale proiectării asistate de calculator (cu Allplan) și cum puteți modela cu ușurință forme organice și complexe.
Daca știți Allplan, aveti șanse mari la angajare în birouri de proiectare de top și beneficiați de recomandări către clienții noștri pentru internship-uri, practică sau chiar angajare.

Cursul Allplan Inginerie Bază va avea loc în perioada 05-09 decembrie 2022 și este gratuit pentru studenți, doctoranzi și cadre didactice.

Înscrierea se face prin completarea acestui formular sau scanarea codului QR de pe afiș.

Locație: Laboratorul PAC, situat la parterul clădirii CFDP de pe str. Observatorului, nr. 72.
Număr limitat de locuri:30
Studenții care vin cu laptop personal primesc licențe educaționale gratuite.

Studenții care nu au laptop personal vor folosi calculatoarele din laborator.

Se va lucra pe ultima versiune a programului.

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să contactați persoana de contact - Adela Lazăr, la adresa adela.lazar@allbim.net