Anunț Angajare - "LUMBER DESIGN" S.R.L., inginer constructii civile

  "LUMBER DESIGN" S.R.L. angajează inginer construcţii civile

* Descrierea postului:

- absolvent al Facultăţii de Construcţii (CCIA);

- experienţa în domeniul proiectarii lucrărilor de construcții (structură, finisaje, infrastructură) de minimum 2 ani, constituie un avantaj;

- orice autorizaţie şi/sau atestat obtinut conform legislaţiei în vigoare (ex. MLPAT) constituie un avantaj.

* Responsabilităţi:

- realizarea de desene tehnice, armarea de elemente de beton armat, dimensionarea de structuri metalice si/sau de lemn;

- coordonarea lucrărilor de executie construcții, pe baza proiectelor puse la dispoziţie;

- intocmirea necesarului de materiale si a documentatiilor cu cerinţele tehnice, unde este cazul;

- urmarireae executarii la termen a lucrarilor, în conformitate cu proiectul şi la standardele stabilite.

* Se oferă:

- pachet salarial motivant

- condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ şi motivant;

- posibilitatea integrării într-o echipă tânăra si performanta.

** CV-urile se vor trimite la adresa E-mail: daniel@lumber-design.com

Go back