Admitere master Facultatea de Construcții - precizări

Admitere MASTER

Pasul 1: ÎNSCRIERE ONLINE admitereonline.utcluj.ro creează cont, apoi dosar aferent domeniului de studiu Inginerie Civilă și/sau Inginerie și Management.

Obs. Candidatul care se înscrie la ambele domenii va achita taxa pentru organizarea și desfășurarea concursului (200 lei) pentru fiecare domeniu în parte.

Pasul 2: INTERVIU construcții.utcluj.ro la Anunțuri se va afișa programarea la interviu pe comisii.

Obs. Interviurile se vor desfășura online pe Teams și constau în prezentarea unui poster. Mai multe informații: Admitere Master - Facultatea de Construcții (utcluj.ro)

Pasul 3: CONFIRMARE LOC construcții.utcluj.ro la Anunțuri se vor afișa rezultatele pe domenii.

Obs. Confirmarea locului la buget se face prin aducerea actelor în original la facultate, iar confirmarea locului la taxă prin achitarea taxei de 350 lei în contul de candidat.

Toate informațiile referitoare la admitere master Facultatea de Construcții se găsesc pe construcții.utcluj.ro/admitere/admitere-master.