Săptămâna Internaționala a Științei și Tehnologiei- editia VI

În perioada 24 - 28 iunie 2024,la Universitatea de Zaragoza se desfăşoară a șasea ediție a SăptămâniiInternaționale a Științei și Tehnologiei.

Această săptămână reprezintă o oportunitate excelentă pentru studenții și coordonatorii Erasmus+ UTCN să participe la evenimente variate, care includ prezentări tehnice, vizite în laboratoare și institute de cercetare, activități culturale și tururi în orașul Zaragoza, precum și o vizită la un centru de cercetare situată în inima Pirineilor.

Am dori să subliniem că participarea este gratuită și, pentru studenți, include cazare, mese și toate activitățile legate de eveniment. Detaliile și formularul de înregistrare pot fi găsite în emailul de mai jos, postarea Facebook de pe pagina Serviciului de Internaționalizare și în afișul atașat.